КЗ "Феськівський ліцей"

Життя бібліотеки

Бібліотека - це не тільки місце зберігання та читання книг, журналів чи енциклопедій, папірових або електронних. І не просто місце, де можна знайти потрібну інформацію. Насамперед бібліотеку створюють її читачі. Адже без читачів бібліотека не житиме! Приходьте до бібліотеки, беріть участь у її житті - і тоді й ваше життя стане яскравішим, багатшим, цікавішим!

2015/2016 н.р.

Під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України» пройшов місячник нашої шкільної бібліотеки.
Була проведена лінійка, основною метою якої було посилення ролі шкільної бібліотеки у патріотичному вихованні підростаючого покоління.  Учні розповіли вірші, в яких висвітлювалося значення книги. Також на лінійку завітали Книжкова Королева та Лікар, які нагадали школярам як треба користуватися книгою.
До свята в школі проходила акція “Подаруй бібліотеці книгу”, на лінійці було урочисте вручення нових енциклопедій.
У фойє школи була проведена презентація шкільної бібліотеки та виставка на тему «Шкільна бібліотека – храм науки».
В бібліотеці було рганізовано виставки, що популяризують книгу «Книга –джерело мудрості», українську історію, боротьбу українського  народу за незалежність «Козацькому роду – нема переводу» та ін.
Проект «Бібліотека очима дітей»  дав змогу подивитися на бібліотеку через творчі роботи учнів. Конкурс на кращий вірш про книгу та бібліотеку, відкрив нові таланти.
Учні 2 класу завітали до бібліотеки познайомитися з будовою книжкового містечка, з новими книгами, розповіли про своїх улюблених казкових героїв та  взяли участь у літературній вікторині.